Workday makine öğrenimi yeteneğini artırıyor

0

Workday makine

Workday makine öğrenimi çalışmalarında yeteneklerini artırmak için yeni bir planlama gidiyor. Workday makine öğrenimi için SkipFlag’ı satın aldı.

Workday makine öğrenimi için çalışıyor

Workday, şirketin iç iletişimlerinden yola çıkarak sözde yapay zeka bilgi tabanı üreten SkipFlag’ı satın aldığını duyurdu. Anlaşmanın mali şartları açıklanmadı. SkipFlag’ın yapay zeka sistemi, çalışan profillerinden kurumsal dokümantasyonlara ve mesajlara kadar kurumsal verileri çıkarıyor. Çalışanların sorularına verilen cevapların otomatik olarak çekildiği bir veri tabanı oluşturuyor.

SkipFlag’ın kurucuları, LinkedIn sosyal ağın veri ve mühendislik ekiplerini sorumlu oldukları LinkedIn’de çalışmalarını yürütüyor. Anlaşma ile SkipFlag çalışanları Workday bünyesine katılacak. Workday, anlaşmanın şirketin makine öğrenimi, gelişmiş arama ve doğal dil işleme alanlarına yatırım yapma çabalarına bir adım daha da yaklaştığını söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>