Workup Girişimcilik Programı 4. dönem mezunlarını verdi

0

Bankanın girişimcilik programı yeni dönem mezunlarını verdi

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’nın 4. dönem girişimleri mezun oldu. İş Sanat Konser Salonu’nda gerçekleştirilen ve girişimcilik ekosisteminin önemli paydaşlarını bir araya getiren Demo Day etkinliğine; melek yatırımcılar, girişim sermayesi şirketleri, hızlandırma ve kuluçka programlarının yöneticileri, finans dünyasından temsilciler ile İş Bankası ve iştiraklerinin üst düzey yöneticileri katıldı.

Etkinlikte Workup’tan yeni mezun olan 11 girişim (Alivex, Devfolio, Givin, Gmply, Grabono, Juphy, OtoParlat, Pcichecklist, Securezi, Sertifier, Tolkido), yatırım ve işbirliği anlamında destek alabilecekleri izleyici grubuna kendilerini tanıtarak, neler yaptıklarını ve nasıl bir yol haritası izlediklerini aktardılar.

2017 yılında başlayan Workup Girişimcilik Programı’na bugüne kadar 8 binden fazla başvuru yapıldı, yüzlerce girişim ile bir araya gelindi. 4. dönem ile birlikte toplamda 40 girişimin mezun olduğu Programdan daha önce mezun olan 29 girişimden 26’sı faaliyetine devam ediyor.

Workup 4. dönem mezunları

Alivex

Dış mekân spor aktiviteleri düzenleyen organizatörler ile katılımcıları bir araya getiren bir platform.

alivex.com

Devfolio

Yazılım geliştiricilerinin kendi portföy web sitelerini oluşturmalarını sağlayan bir SaaS girişimi.

devfolio.me

Givin

Şirketlerin ve bireylerin ürün ve hizmetlerini mobil uygulama üzerinden seçtikleri sivil toplum kuruluşu için bağışa dönüştürmelerini sağlayan bir mobil uygulama.

givin.co

Gmply

Eğitim şirketleri ve bağımsız eğitmenlerin interaktif eğitim videolarını hazırlayabilmelerini sağlayan video platformu.

gmply.com

Grabono

İşletmeler ve müşterileri arasındaki bağlılığı uçtan uca sağlayan mobil uygulama.

grabono.com

Juphy

Şirketlerin, tüm dijital iletişim kanallarına gelen müşteri mesajlarını tek platformda yönetmelerini sağlayan SaaS girişimi.

juphy.com

Otoparlat

Uygulama üzerinden sipariş alarak araçları bulunduğu yerde su kullanmadan temizleyen girişim.

otoparlat.com

Pcichecklist

Kredi kartı verisi işleyen, depolayan ve taşıyan işletmeler için zorunlu bir sertifikasyon olan PCI-DSS yetkilendirmesinin gerçek zamanlı süreç denetimini çevrimiçi gerçekleştiren platform.

pcichecklist.com

Securezi

Geliştirdiği yeni nesil IoT cihazlarıyla geleneksel güvenlik sistemi konseptini tak-çalıştır hale getiren, bu sayede kameralı alarm ve akıllı izleme hizmeti sunan girişim.

securezi.com

Sertifier

Eğitimlerden sonra dağıtılan basılı sertifikaları akıllı sertifika adıyla dijital ortamda üreten, doğrulayan ve depolayan, entegre edilebilir web uygulaması.

sertifier.com

Tolkido

Otizmli çocukların yaşam alanlarında bulunan nesneleri ebeveynlerinin sesi ile seslendiren, kişiselleştirilebilir eğitim materyali.

tolkido.com

 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>