Wozniak kripto para sektörüne girdi

0

Wozinak kripto para

WOZX isimli kripto paranın listelenmeye başlamasıyla Wozinak kripto para borsasına girdi. Wozniak’ın projesi artık tam anlamıyla başladı.

WOZX ile Wozniak kripto para sektöründe

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, uzun süredir kripto para sektörüne ilgi duyuyordu. Wozniak bu ilgisini yeni bir projeyle daha ileri aşamaya getirdi.

Wozniak’ın kurucu ortak olarak yer aldığı blockchain projesi Efforce’a ait olan token, artık kripto para borsalarında listelenmeye başladı. WOZX isimli token, ilk olarak HPTC isimli kripto para borasında listelendi. Yaklaşık 1-2 haftalık süre içinde ise WOZX’in Bithum Global’e de geçmesi planlanıyor.

Toplam arzı 1 milyar dolar ile sınırlı olan WOZX, şu anda 1 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Efforce projesine Wozniak 2018 yılında katılmıştı. Efforce kendisini, enerji verimliliğini artıracak devrim niteliğinde bir platform olarak tanımlıyor.

Kripto para piyasasının önde gelen destekçileri arasında yer alan Wozniak, daha önceki açıklamalarında Bitcoin’in altın ve dolardan daha iyi olduğunu söylemişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>