Xiaomi akıllı yatak üretti

0

Xiaomi akıllı yatak

İnovatif ürünler geliştirmeye devam eden Xiaomi, bu kez akıllı yatak ürettiğini duyurdu. Xiaomi akıllı yatak, büyük ilgi toplamayı başardı.

Xiaomi akıllı yatak özellikleri

Akıllı telefon sektöründe yakaladığı başarıyı farklı ürünlerle geliştiren Xiaomi¸bu kez 8HMilan isimli akıllı yatak modelini duyurdu. 5 farklı modu bulunan bu yatak, kullanıcının sesli komutlarıyla kontrol edilebiliyor.

8HMilan’de bulunan bu beş farklı mod arasında düz mod, horlama önleme, okuma, TV izleme ve sıfır yer çekimi modları yer alıyor. Sesli komutların yanı sıra manuel olarak da yatağın konumunda ayarlama yapılabiliyor.

1000 kilograma kadar dayanıklı olduğu belirtilen yatağın ömrünün ise 10 yıl olduğu belirtiliyor. 3 Aralık tarihinde satışa sunulacak olan yatak, 285 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Ancak akıllı yatağın hangi ülkelerde satılacağı henüz bilinmiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>