Xiaomi elektrikli bisiklet tanıttı

0

Xiaomi elektrikli bisiklet

Akıllı cihazlardaki başarısıyla artık lider markalardan biri olan Xiaomi, bu kez elektrikli bisiklet tanıtımı yaptı. Himo C16 model Xiaomi elektrikli bisiklet, birçok üstünlüğe sahip.

Xiaomi elektrikli bisiklet: Himo C16

Günümüz teknoloji devleri, artık elektrikli araç sektörüne yönelik yenilikçi projeler çıkarmaya çalışıyor. Özellikle kalabalık şehirler için çözüm olması beklenen elektrikli bisikletler, son dönemde hem üreticilerin hem de tüketicilerin gözdesi haline gelmiş durumda. Xiaomi de bu trendi yakalayarak, farklı özelliklere ve tasarımlara sahip elektrikli bisikletler geliştiriyor.

Xiaomi, son olarak ise Himo C16 isimli bir modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. 48 V batarya ile çalışan bu elektrikli bisiklet, 75 km menzil sunuyor. Bisikletin arka selesinde bir yük veya yolcu bulunduğunda ise bisikletin menzili 55 km’ye düşüyor.

Beyaz, siyah ve gri olmak üzere 3 farklı renkte olacağı belirtilen Himo C16, saatte maksimum 25 km hıza ulaşabiliyor.

19  Eylül’de Çin’De satışlarına başlanacağı belirtilen bisikletin, başka ülkelerde satılıp satılmayacağı henüz bilinmiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>