Xiaomi elektrikli scooter portföyünü genişletiyor

0

Xiaomi elektrikli scooter

Xiaomi elektrikli scooter modellerine iki yeni model daha ekleyecek. Xiaomi, Avrupa’da elektrikli scooterları ile önemli bir başarı yakaladı.

Xiaomi elektrikli scooter sektöründe büyüyor

Şehir içi ulaşımı kolay ve pratik hale getiren elektrikli scooterlar, bireyse kullanıcılardan paylaşımlı araç hizmeti sunan şirketlere kadar büyük bir talep görüyor. Tüm dünyada bu sektörde büyüme yaşanırken, Xiaomi dikkat çeken markalar arasında yer alıyor.

Çin’in yanı sıra Avrupa’da da önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşan Xiaomi, MIJA markasıyla önemli bir başarı yakaladı. Mi Scooter ile Avrupa’da da önemli bir kitleye ulaşan Xiaomi, iki yeni model ile çeşitlilik katmaya hazırlanıyor. Bunun için Xiaomi Mi Scooter 3  ve Mi Scooter 3 Lite isimli iki versiyon üzerinde çalışıyor. Bu iki modelin teknik özellikleriyle ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Şubat ayında piyasaya çıkan Mi Electric Scooter Pro 2 modeline kıyasla daha üst seviye teknik özelliklerin sunulması bekleniyor.

Mi Scooter 3 Lite’ın ise Mi Scooter 3’ün menzil vb. parametrelerle kısmen daha düşük özelliklere sahip olması bekleniyor. Ayrıca her iki modelin de aynı tasarıma sahip olması sürpriz olmayacak diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>