Xiaomi klima enerji tasarrufu sağlıyor

0

Xiaomi klima

Xiaomi klima enerji tasarrufu ile dikkat çekiyor. Smartmi Air Conditioner A model klima, A sınıfı klimalardan daha verimli çalışıyor.

Xiaomi klima: Smartmi Air Conditioner A

Akıllı telefon sektöründeki başarısını diğer alanlarda da sürdüren Xiaomi, bu kez yeni bir klima ile karşımıza çıktı. Smartmi Air Conditioner A model yeni klima, enerji verimliliği ile dikkat çekiyor.

Piyasada mevcut olan birinci sınıf klimalar 4.5 APF verimlilik sağlarken, Xiaomi’nin yeni kliması 4.65 APF verimlilik sunuyor. Bu da Xiaomi’nin yeni klimasının, piyasadaki mevcut birçok klimadan daha fazla enerji verimliliğine sahip olduğunu gösteriyor.

Xaimoi klimanın, mevcut birinci sınıf klimalara kıyasla yüzde 20 enerji verimliliği olduğu belirtiliyor.

Smartmi Air Conditioner A’in satış fiyatı ise 333 dolar olarak açıklandı. Bunun sesle kontrol edilebilen ve akıllı olarak lanse edilen bir üst modelinin satış fiyatı ise 391 dolar olarak duyuruldu. Akıllı olarak tanıtılan klima ayrıca mobil uygulama üzerinden de kontrol edilebiliyor. Sıcaklık kontrolü gibi farklı senaryolar, mobil uygulama üzerinden ayarlanabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>