Xiaomi Mi Pro Scooter 2 Türkiye fiyatı düştü

0

Xiaomi Mi Pro Scooter 2

Xiaomi geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi Pro Scooter 2 modelini tanıtmıştı. Türkiye’de de tanıtılan bu elektrikli scooter’ın fiyatı sürpriz bir şekilde düştü.

Xiaomi Mi Pro Scooter 2 Türkiye fiyatı

Son dönemde bisiklet ve scooter modelleriyle elektrikli ulaşıma yönelik girişimlerde bulunan Xiaomi, başarılı modellere imza atıyor. Bunlardan sonuncu ise Xiaomi Mi Pro Scooter 2 olmuştu.

Türkiye’de de satışa sunulan Xiaomi Mi Pro Scooter 2 için satış fiyatı 6.499 TL olarak duyurulmuştu. Ancak sürpriz bir şekilde bu modelin fiyatında düşüş yaşandı ve satış fiyatı 4.544 TL’ye düşürüldü.

Özellikle de şehir içinde kolay ulaşımı mümkün hale getirecek Xiaomi Mi Pro Scooter 2, saate 25 km hıza ulaşabiliyor. Tam dolu batarya ile bu model, 45 km yol gidebiliyor. Üzerinde renkli bir ekran bulunan Xiaomi Mi Pro Scooter 2, kullanıcıya sürüşle ilgili bilgilendirmelerde bulunuyor.

Scooter’ın üzerinde açma ve kapama için bir tuş da bulunuyor. 12.800 mAh’lik dahili bataryası bulunan scooter, taşıma konusunda da bir hayli kolaylık sağlıyor. Enerji verimliliği sağlayan scooter, fren yaptığında kaybedilen enerjinin bir miktarını geri dönüştürerek bataryasını şarj ediyor. Scooter’ın tam dolması için 8.5 saat kadar şarjda kalması gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>