Xiaomi nano akvaryum geliştirdi

0

Xiaomi yenilikçi ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Xiaominano akvaryum geliştirerek, evde balık besleyenlere yönelik yeni bir ürün tasarladı.

Xiaomi nano akvaryum özellikleri

Akıllı telefonlarıyla tüm dünyada adından söz ettiren Xiaomi akıllı klimalardan scooterlara kadar yenilikçi bir ürün yelpazesine de sahip. Xiaomi, son olarak evde balık besleyen kişilere yönelik yeni bir ürün tanıttı.

Nano akvaryum olarak tanıtılan bu ürün, sıradan akvaryumlardan önemli farklılıklar içeriyor. Özellikle ekolojik dengeyi koruyabilecek şekilde tasarlanan akvaryum, atık maddeleri kendisi temizleyebiliyor. Bu sayede akvaryumda sık sık su değiştirme ihtiyacı olmuyor. Üstelik, akvaryumda çiçek yetiştirmek için özel bir bölme de yer alıyor.

Çok düşük güç tüketimi olan bu akvaryum, powerbank ile şarj olabiliyor. Ayrıca 360 derecelik kavisli cam tasarımı sayesinde de her yerden akvaryumun içi görülebiliyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>