Xiaomi TV satış rekoru kırıyor!

0

Xiaomi TV satış

TV sektörüne giriş yapan Xiaomi bu alanda da başarıyı yakaladı. Xiaomi TV satış rekoru kırarak, kendi ülkesinde birinci sıraya yükseldi.

Xiaomi TV satış rekoruyla gündemde

XiaomiTV bölümünün yöneticilerinden LiXiaoshuang, şirketin TV sektöründeki başarısı hakkında açıklama yaptı. Bu yılın ilk 11 aylık döneminde Xiaomi, TV satışlarında rekor seviyeye ulaştı.

Xiaomi kendi ülkesindeki TV satışlarında birinci sıraya yükselmeyi başardı. Çin’de Xiaomi’nin TV satışlarının yıl sonunda 10 milyon satış barajını geçmesi bekleniyor.

2013 yılında akıllı telefon satışlarıyla piyasaya giren Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleriyle sektörde önemli bir yere geldi. Son yıllarda elektrikli bisikletlerden akıllı ev aletlerine kadar geniş bir yelpazede ürün çıkaran Xiaomi, TV sektöründe de başarıyı yakaladı. Kendi ülkesinde rekor kıran Xiaomi’nin, önümüzdeki yıllarda TV sektöründe küresel başarı elde edeceği tahmin ediliyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>