Xiaomi yastık geliştirdi: LEGE AI

0

Xiaomi yastık

Akıllı birçok teknolojiye imza atan Xiaomi yastık geliştirerek bir yeniliği daha hayatımıza kattı. LEGA AI isimli yastık, birçok teknolojiyle donatıldı.

Xiaomi yastık özellikleri

Birçok sıradan ürünü akıllı hale getiren Xiaomi, bu kez yastıklara önemli bir yenilik getirdi. LEGA AI isimli yastıkla Xiaomi, kullanıcıların daha konforlu uyku uyumasını sağlıyor.

Xiaomi bu yastıkla özellikle sırt ve boyun ağrısı çeken kişileri hedefliyor. Araştırmalar, sırt ve boyun ağrından muzdarip olanların yüzde 40’ının 30 yaşın altında olduğunu gösteriyor. Xiaomi bu konuya çözüm olarak Youpin isimli kitlesel fonlama platformunda yastık tanıttı. LEGA AI isimli uyku yastığının en önemli işlevi masaj özelliğine sahip olması. Derin masaj, boyun masajı, rahatlatıcı ve uyanma masajı olmak üzere dört farklı modu bulunuyor. Ayrıca LEGA AI, kullanıcılar için uygun sıcaklığı da ayarlıyor.

Mija uygulaması üzerinden yastık için alarm da kurulabiliyor. Uyandırma işleviyle LEGA AI, kullanıcıların telefonlarından sesli alarm kurmadan uyanabilmelerini sağlıyor. Ayrıca nazikçe bir uyandırmayla, kullanıcının bundan rahatsızlık duymamasını da sağlıyor.

XiaoAi isimli sesli asistanla da uyumlu olan LEGA AI’ın fiyatı ise 46 dolar olarak duyuruldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>