Xiaomi’nin yeni mağazası yolda

0

Akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin Türkiye’deki yeni mağazası yakında açılıyor. Markanın yeni mağazası Akasya AVM’de tüketicilerle buluşurken, mağazanın açılış tarihi bilinmiyor. (Haberdeki görseli dün Akasya AVM’de çektik).

Bilindiği gibi Xiaomi’nin ilk mağazası Eylül 2018’de Forum İstanbul’da, ikinci mağazası ise Aralık 2018’de Vadistanbul’da açılmıştı. Akasya AVM ise markanın üçüncü mağazası olarak hayata geçecek.

Xiaomi ürünlerinin Türkiye’de dağıtımını Evofone yapıyor. Evofone ayrıca markanın Türkiye’de kurulacak bütün Mi Store mağazalarının kurulum, satış ve yönetim sürecini de üstleniyor. Evofone’un sitesini incelediğimizde bir açıklama göremedik. Xiaomi’nin sosyal medya hesaplarında da herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>