Yahoo kripto para borsasına destek veriyor

0

Yahoo kripto para

Yahoo kripto para piyasasına destek veren açıklamalarıyla dikkat çekmekteydi. Yahoo destekli kripto para borsası Taotao hizmete başlıyor.

Yahoo kripto para borsası Taotao’ya destek veriyor

Kripto para piyasasına yönelik açıklamalarıyla dikkat çeken Yahoo, direkt olarak bu alana bir borsaya destek veriyor. Japonya merkezli kripto para borsası Taotao, yüzde 40 oranında Yahoo tarafından destekleniyor. Mayıs ayında hizmete girecek olan Taotao ile alım – satım işlemlerine direkt olarak başlanacak. Borsada ilk olarak Bitcoin ve Ethereum kripto  para birimleri desteklenecek. Ayrıca Litecoin, Bitcoin Cash ve XRP için marj pozisyonları desteği sunulacak.

Yahoo’nun kripto para piyasasındaki ilk somut adımlarından biri olacak olan Taotao için gerekli izinler de alındı. Taotao’nun internet devi tarafından destekleniyor olması, kripto para borsasının geleceği için de umut veriyor.

Yahoo’nun kripto para borsasına yönelik girişim haberleri 2018 yılında ortaya çıkmıştı. İddialara göre bu hisse satın alma işlemi 19 milyara gerçekleşti.

Yahoo’nun bu desteğinin, kripto para birimlerine de olumlu yansıması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>