Yahoo mail uygulaması çıkarttı

0

Yahoo mail uygulaması

Android ve iOS kullanıcıları için Yahoo mail uygulaması yayınlandı. Bu uygulamayla Yahoo kullanıcılarını maillerini rahatlıkla kontrol edebilecek.

Yahoo mail uygulaması yayınlandı

Yahoo, eski popülerliğini yitirmiş olsa da farklı alanlarda yenilikler yaparak internet sektöründeki varlığını devam ettirmeye çalışıyor. Yahoo, son olarak e-posta kullanıcıları için Android ve iOS’ta yeni bir mail uygulaması yayınlandı.

Bu uygulamayla Yahoo uzantılı mail adresi kullanan kişilere, farklı yenilikler sunuluyor. Örneğin, uygulamada size gelen mail bildirimlerini özelleştirebiliyorsunuz. Daha önemli olduğunu düşündüğünüz mailler için farklı bildirim sesleri alabiliyorsunuz. Ayrıca temaların da özelleştirilebiliyor olması, kullanıcılar için görsel anlamda rahatlık sunuyor. Uygulama içinde yer alan iptal etme seçeneği sayesinde mail hesabınızı tek bir dokunuşla da kapatabiliyorsunuz.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>