Yahoo Sunrise’ın kurucu ortağını işe aldı

0

Yahoo Sunrise

Yeni takvim uygulaması için Yahoo Sunrise’ın kurucu ortağını işe aldı. Jeremy, Work Day için çalışmaya başlıyor.

Yahoo Sunrise’ın kurucu ortağı ile anlaştı

Çevrimiçi takvimler ve takvim uygulamaları söz konusu olduğunda, Google Takvim ve Microsoft Outlook gibi hizmetler dünya çapında yüz milyonlarca kullanıcıyla zirvede yer alıyor.

Yahoo yeni bir bağımsız takvim uygulaması olan Work Day ile bu alanda rakip olmayı hedefliyor. Şirketin başka bir takvim uygulaması olan Sunrise’ı kuran ve sonunda Microsoft’a satan Jeremy Le Van’ı işe aldığını söylüyor. Yani Yahoo’nun Work Day’i üst seviyelere getirmek için Jeremy Le Van ile anlaştığı belirtiliyor. Bir Yahoo sözcüsü, “Tüketicilere daha iyi hizmet vermenin farklı yollarını araştırıyoruz ve bu, mobil ilk zaman yönetimi, takvim ve etkinliklerle ilgili yeni fikirleri içeriyor” dedi.

Hizmet şu anda daha büyük bir lansman için hazırlandığı için yalnızca davetle kapalı bir şekilde ulaşılabiliyor.

Takvimler, ister iş ister eğlence için olsun, çoğumuzun günlerimizi düzenlediğinin belkemiği görevi görür. Ve tartışmasız, faaliyetlerimiz ve bunların planlaması ne kadar dijital platformlara taşınırsa, takvimler de o kadar güçlü hale gelebilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>