Yandex moda perakendecisi KupiVIP’i satın alacak mı?

0

Yandex moda perakendecisi

Yandex moda perakendecisi KupiVIP’i satın almak için bir süredir görüşmeler yapıyor. Bu görüşmelerde nihai sonuca varıldı.

Yandex moda perakendecisi KupiVIP’i satın almaktan vazgeçti

Rus teknoloji devi Yandex (YNDX.O) Cuma günü yaptığı açıklamada, çevrimiçi moda perakendecisi KupiVIP’i satın almak için anlaşmadan çekildiğini açıkladı. Ancak Yandex, moda sektöründe alternatif satış noktaları düşündüğünü söyledi.

Yandex, Mayıs ayında yaptığı açıklamada, Yandex.Market teklifini geliştirmek için çevrimiçi perakendeciyi açıklanmayan şartlarla satın almayı kabul ettiğini söyledi. Yandex’in açıklamasında: “Yandex.Market, KupiVIP grubunu satın alma opsiyonunu kullanmayacak” denildi.

Ancak Yandex’in bu açıklaması, başka bir çevrimiçi moda perakendecisi satın almak için çalışmalarına devam edeceği anlamına geliyor. Dolayısıyla kısa bir süre içinde Yandex’ten yeni bir satın alma haberi gelebilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>