Yandex’ten üç büyüklere destek

0

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın resmi arama motoru Yandex, bu 3 büyük spor kulübüyle daha önce eşi benzeri görülmemiş bir iş ortaklığına başlıyor. Üç büyüklere özel olarak tasarlanan Yandex arama sayfaları (yandex.com.tr/bjk, yandex.com.tr/fb, yandex.com.tr/gs) ya da Yandex.Browser sürümleri üzerinden arama yapan taraftarlar takımlarına da maddi destek sağlamış olacaklar.

Kullanıcıların aradığı bilgiye en kısa yoldan erişmesini sağlayan Yandex, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının en sık araştırdığı bilgileri de takımlara özel arama sayfalarında ve Yandex.Browser sürümlerinde hızlıca sunuyor. Taraftarlar bu sayfalarda son oynanan ve gelecek maçların detaylarını anında görebiliyor. Yandex.Türkiye’nin 3 büyük kulüp ile imza attığı iş birliği sayesinde de taraftarlar, aradıklarına hızlıca erişmelerinin yanı sıra takımlarının da kazanmasını sağlıyor.

Futbol aşkı ile yanıp tutuşanlar için

Yandex ile takımına destek vermek isteyen taraftarların yapması gereken tek şey futbolaski.yandex.com.tr adresine girerek, takımlarının renklerine sahip Yandex’i kullanmaya başlamak. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları kendi takımlarına ait Yandex arama sayfasında ne kadar çok arama yaparsa takımlarına da o kadar maddi gelir kazandırmış oluyor. Taraftarlar bu büyük yarışta takımlarının ne durumda olduğunu da yine futbolaski.yandex.com.tr adresindeki grafikten görebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>