Techinside Google News
Techinside Google News

Yapay zeka döngüsü için bir milyar uygulama

ServiceNow İcra Kurulu Başkanı’na göre, yapay zeka döngüsü için bir milyar uygulama gerekiyor. Bu sayede çalışmalar hızlanabilecek.
- Advertisement -

ServiceNow İcra Kurulu Başkanı’na göre, yapay zeka döngüsü için bir milyar uygulama gerekiyor. Bu sayede çalışmalar hızlanabilecek.

ServiceNow, tedarik zinciri iş akışları ve borç hesapları gibi iş görevleri için süper yüklü uygulamalarla üretken yapay zeka atılımına her şeyi dahil eden en son teknoloji şirketi.

ServiceNow İcra Kurulu Başkanı Bill McDermott şirketin Las Vegas’taki yıllık geliştiriciler konferansında Salı günü yaptığı açıklamada, yapay zeka döngüsünün “zirvesindeyiz” dedi. McDermott: “Veri ve self servis yetenekleriyle beslenen, katlanarak büyüyen bir ekonomik refah çağına girdik” dedi.

Bir milyar uygulama ihtiyacı

McDermott, “Kurumsal sistemlere büyük öncelik veriyoruz. Bir milyar uygulama oluşturmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Daha önce Orlando’da SAP, müşterilerin “buluttaki iş modellerini dönüştürmelerine, sürdürülebilirliği operasyonlarının merkezine koymalarına ve devam eden değişimin ortasında başarılı olmak için çevikliği artırmalarına” yardımcı olacak yapay zeka araçlarını tanıttı.

SAP CEO’su Christian Klein: “Jeopolitik gerilimlerin, ürün ve beceri eksikliklerinin ve yeni düzenlemelerin olduğu bir dünyada müşterilerimiz, en acil zorluklarını çözmek için ihtiyaç duydukları çözümler için SAP’ye dönmeye devam ediyor” dedi.

OpenAI CEO’su Sam Altman ifade verirken “Bu teknoloji ters giderse, oldukça ciddi sorunlar yaşanabilir. Bunlar artık bilim kurgu fantezileri değil; onlar gerçek.” dedi

Federal milletvekillerinin çekindiğ konu ise Silikon Vadisi ve diğer teknoloji merkezlerinin, güvenlik ve uyum sorunları yaratan yapay zekayı ileri seviyede kucaklamalarındaki acelecilik.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir