Yapay zeka ile Spotify listeniz analiz ediliyor

0

Yapay zeka ile Spotify

The Pudding isimli web sitesi, yapay zeka ile Spotify listenizi analiz ediyor. The Pudding, Spotify listeniz ne kadar kötü sorusunu cevaplıyor.

Yapay zeka ile Spotify çalma listelerinize bakabilirsiniz

Birçoğumuz Google ve YouTube arama geçmişinden, Spotify çalma listesinden arkadaş ortamında çekince duyabilmekteyiz. The Pudding isimli web sitesi de birçok kişinin yaşadığı bu çekinceye eğlenceli bir yaklaşım sunuyor.

Web sitesine giriş yaptığınızda giriş sayfasında Spotify’ın ne kadar kötü yazısı karşınıza çıkıyor. Daha sonra Find Out seçeneğine bastığınızda yapay zeka bot sizinle iletişime geçiyor ve Spotify hesabına giriş yaparak erişim vermenizi istiyor.

2 milyondan fazla nesnel göstergeyle eğitilen yapay zeka, nadir bir şekilde dinlediğiniz şarkılarla ilgili sorular yöneltiyor. Daha sonra Spotify alışkanlığınızla ilgili size bir rapor hazırlıyor. Sunulan raporda eğlenceli bir değerlendirmeyle birlikte, en çok dinlediğiniz şarkılara ve sanatçılara da ulaşabiliyorsunuz. Ancak Spotify hesabınıza erişim verdiğiniz için verilerinizi de The Pudding ile paylaşmış oluyorsunuz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>