Yapay zeka tabanlı kurumsal hediye girişimi yükselişine devam ediyor

0

Yapay zeka tabanlı kurumsal hediye

Yapay zeka tabanlı, kişiselleştirilmiş bir kurumsal hediye girişimi olan Alyce 30 milyon dolar yatırım aldı. Girişim, hızlı yükselişini sürdürüyor.

Alyce: Yapay zeka tabanlı kurumsal hediye girişimi

Özellikle de satış ve iş geliştirme alanında çalışanların, diğer kurumsal şirketlerle bağlantıda kalması işlerin geleceği açısından kritik öneme sahip. Aylce, çalışanların bu bağlantıyı kurmalarına yardımcı oluyor.

Alyce, çalışma hayatındaki diğer kişilerle etkileşim kurmak ve ilişkilerinizi izlemek için kullanabilen, kişilerin bilgileri aracılığıyla kişiselleştirilmiş hediyeler sunan yapay zeka tabanlı bir girişim. Hediye önerileri sunan Boston merkezli girişim, 30 milyon dolarlık B Serisi yatırım almayı başardı.

Alyce, ASI Market Research’ün yıllık yaklaşık 24.7 milyar dolar değerinde olduğunu tahmin ettiği kurumsal bir hediye ve promosyon ürünleri pazarında faaliyet gösteriyor. Üstelik 2019-2020 yıllarında yüzde 300 oranında büyüme gösteren bu sektör, yeni fırsatları da beraberinde getiriyor.

Alyce’nin kurucusu ve CEO’su Greg Segall, girişimlerinin yapay zeka desteği ve kişiselleştirilmiş önerileriyle ön plana çıktığını belirtiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>