Yaratıcılık her yerde

0

Wacom CES’te, mümkün olan en iyi ekran üzerinde kalem deneyimini talep eden profesyonel dijital içerik yaratıcıları için güçlü bir dokunmatik ekranlı tablet olan Cintiq Companion 2 ürününü tanıttı. Ürün, benzeri görülmemiş bir özgürlük ve esneklik sunarak, kullanıcıların her yerde keşfe çıkmasına ve yaratıcı izlerini oluşturmasına imkân tanıyor.

Wacom’un yeni mobil çözümü, bir Cintiq’in sunduğu tüm yaratıcı girdi kapasitesiyle beraber tam özellikli bir Windows 8 tablet olarak çalışabilir ya da ihtiyaç olduğunda, Cintiq Connect ile ev veya ofisteki Mac veya PC’ye bağlanarak, yaratıcı profesyonellerin yıllardır güvendiği, kalem performansıyla ünlü birincil veya ikincil bir Cintiq ekranı olarak işlev görebilir.

2048 farklı basınç hassasiyeti seviyesi ve eğme algısıyla Cintiq Companion 2’nin Pro Pen ürünü, Adobe, Autodesk, Corel, Smith Micro, Pixologic ve daha pek çokları gibi şirketlerin yaratıcı yazılım uygulamalarıyla birlikte kullanıldığında tıpkı geleneksel bir fırça, kalem veya markör gibi çalışır. Kalem ve yüksek çözünürlüklü ekran (2560 x 1440) etkileşerek, sınırlı bir parlamayla gerçekçi bir kağıt ve kalemle çalışma hissi sağlar. Bu da, sanatçılara ve tasarımcılara, sanat malzemeleri ile ilgili herhangi bir endişeye kapılmaksızın, hızlı bir biçimde ayrıntılı ve düzgün malzeme üretme imkânı verir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>