Techinside Google News
Techinside Google News

Yemek sırasında bekletmeyen uygulama: Pickies!

Restoran, büfe, kafe gibi her ölçekte işletmeye tek bir uygulama üzerinden online sipariş alma ve servis verme imkânı veren Pickies nasıl çalışıyor?

Hızlı yemek siparişi uygulaması Pickies, kullanıcıların yemek veya içecek siparişlerinde uzun süre sıra beklemesini engellemeyi hedefliyor. Buna ek olarak uygulamayı kullanan firma ve kullanıcılara ek faydalar da sağlayan uygulama, siparişlerin çevrimiçi oluşturulup ödenmesine ve daha sonra gidip teslim alma veya adrese getirtmelerine imkân tanıyor. Kullanıcılar siparişini verdikleri ürünü uygulama üzerinden seçip, ödemesini yapıp satın alabiliyor ve satış noktasına gittiklerinde hazır olan siparişlerini sıra beklemeden teslim alabiliyor.

Restoran, büfe, kafe gibi her ölçekte işletmeye tek bir uygulama üzerinden online sipariş alma ve servis verme imkânı veren Pickies nasıl çalışıyor? Pickies kurucusu Gökberk Kafalı uygulamanın kullanıcılara ve işletme sahiplerine getirdiği avantajları anlatıyor.

- Advertisement -

Her ölçekte işletme için dijital dönüşüm sürecini kolaylaştıran bu sistem hem zaman kazandırıyor hem de fiziksel etkileşimi ortadan kaldırıyor. İşletmelere alternatif bir satış kanalı sunarak siparişleri daha verimli yönetme, çalışma saatlerini optimize etme ve ödemeleri anonim olarak yönetme imkânı tanıyor.

Hedef, yurtdışına açılmak

Pickies kurucusu Gökberk Kafalı, uygulamanın Türkiye dışına genişlemeyi planladığını ve büyümeyi teşvik etmek için indirimler ve ödüller gibi teşvikler sunduğunu belirtiyor. İşletmeler, bu yeni kanaldan yararlanarak işlerini daha verimli bir şekilde yürütebilir ve daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilir.

Pickies uygulamasını aşağıdaki linkleri kullanarak mobil cihazınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, sizin için tanımlanmış olan özel kodu kullanarak ilk deneyimizde uygulamadan indirimli alışveriş yapma imkanına da sahip olacaksınız!

iOS: https://apps.apple.com/tr/app/pickies/id1660462435

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pickies

Pickies özel indirim kodu: Tech50

Mart ayı sonuna kadar geçerli olan bu kodu uygulamayı yüklediğinizde girin ve bir kereye mahsus 50 TL’lik indirim kuponu kazanın!

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir