Yemeksepeti, Banabi ile market ürünleri sipariş sektörüne girdi

0

Online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, yeni girişimi Banabi ile online market ürünleri siparişi sektörüne adım attı. Öncelikli olarak İstanbul’da Avrupa yakasındaki belli bölgelerde ve iOS uygulaması üzerinden hizmet vermeye başlayan Banabi, hizmet ağını hızlı bir şekilde yaygınlaştıracak.

Bugün 69 ilde, 12 milyon kullanıcısına sokak lezzetlerinden, ev yemeklerine, tatlıdan dünya mutfaklarına kadar binlerce çeşit lezzeti 20 binin üzerinde restorandan ulaştıran Yemeksepeti; Banabi ile kullanıcılarının market ürünlerini online sipariş verme ihtiyaçlarını da anında karşılayarak hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor. Yemeksepeti, Banabi hizmetini tamamen yeni bir ekipten oluşan kurye ağı ile gerçekleştiriyor. Her hafta yeni depolar açarak hızlı bir şekilde büyümeyi ve yıl sonunda yaklaşık bin kuryeye ulaşmayı hedefleyen Banabi, bu yıl içerisinde İstanbul’un tümü dâhil olmak üzere 10 ilde hizmet verecek.

Banabi’de 2 bine yakın ürün sipariş verilebiliyor

Market ürünlerini yaklaşık 10 dk. içerisinde kullanıcılarına ulaştıran Banabi; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2 bine yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

Banabi ile uygun fiyat avantajı

Uygun fiyat avantajı ile alışveriş yapma fırsatı sunan Banabi’de kullanıcılar, gerçekleştirecek birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecekler.

Banabi’den sektörde bir ilk: Kapıda ödeme fırsatı

Banabi, kullanıcılarına kapıda ödeme fırsatı sunarak online market ürünleri sektöründe bir ilke imza atıyor.Kullanıcılar sadece alışveriş öncesinde değil aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme fırsatına da sahip oluyorlar.

İlk etapta iOS’ta

Kullanıcılar, Yemeksepeti’nin mobil uygulamaları üzerinden market kategorisini seçerek siparişlerini rahatlıkla verebiliyorlar. İlk aşamada iOS uygulamasında aktif olan market siparişi hizmeti çok yakın bir sürede Android kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>