Techinside Google News
Techinside Google News

Yemeksepeti’nden kullanıcılar için koronavirüs tedbirleri

- Advertisement -

Kullanıcılar için temassız teslimattan maske satışına değişen tedbirler söz konusu

Yemeksepeti kullanıcılar için koronavirüse karşı tedbirler açıkladı. Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın paylaştığı tedbirler şöyle:

  • 16 Mart tarihinden itibaren “Temassız Teslimat” özelliğini devreye alarak hem kullanıcılarımız hem de kuryelerimiz için içinde bulunduğumuz dönem için uygun bir çözüm geliştirdik.
  • 50 yaş ve üzeri mevcut kullanıcılarımız için Yemeksepeti Banabi’de gönderim ücreti almıyoruz.
  • 19-25 Mart tarihleri arasında Yemeksepeti siparişleri “Cüzdan” ile ödendiği takdirde tutarın %10’u kadar Cüzdan bakiyesini kullanıcılara iade ediyoruz.
  • Kullanıcılarımızın ihtiyaç halinde istedikleri gıdaya ulaşabilmeleri için restoran iş ortaklarımızla birlikte 7/24 çalışıyor ve tüm siparişleri en hızlı, doğru ve güvenli bir şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.
  • Yemeksepeti Banabi olarak tüm kullanıcılarımızın market ihtiyaçlarını giderebilmek için yine 7/24 esasıyla çalışıyor, artan talebi iş arkadaşlarımızın olağanüstü gayretiyle karşılamaya çalışıyoruz.
  • Limitli sayıda bulabildiğimiz maskeleri, Yemeksepeti Banabi üzerinden tedarik ettiğimiz fiyattan satarak bu konudaki ihtiyacı mümkün olduğunca gidermeye çalışıyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir