Yemeksepeti’nin Banabi uygulaması İzmir’de

0

Banabi’nin ikinci adresi İzmir, sırada Ankara var

Yemeksepeti’nin Banabi uygulaması İzmir’de kullanıma girdi. Yemeksepeti’nin Kurucusu Nevzat Aydın’ın Twitter hesabında paylaştığı bilgiye göre, Banabi İzmirli tüketiciler tarafından da kullanılabilecek. Anında teslimat olan ve Nisan’da hayata geçen Banabi’ye Yemeksepeti mobil uygulamasının  içinden ulaşılabiliyor.

Sırada Ankara var

Nevzat Aydın’ın Twitter hesabında Banabi’nin İzmir’de Alsancak, Karşıyaka, Bornova ve Buca depolarıyla hizmet vermeye başladığını da aktarıyor.  Aydın ayrıca İzmir’den sonra Ankara’da da faaliyete geçeceklerini sözlerine ekliyor. Bilindiği gibi, Banabi öncelikle İstanbul’un Avrupa yakasında, ardından da Anadolu yakasında hizmete girmişti. Öncelikle App Store’da yayımlanan Banabi’ye, daha sonra Google Play üzerinden de ulaşılabiliyor.

Banabi’de 2 bine yakın ürün sipariş verilebiliyor

Market ürünlerini yaklaşık 10 dk. içerisinde kullanıcılarına ulaştıran Banabi; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2 bine yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>