Yeni Dell Precision iş istasyonları ses getirecek

0

Intel’in en yeni Xeon işlemcileri ile birlikte, DDR4 bellek, NVIDIA ve AMD tarafından sunulan grafik teknolojisi ile güncellenen ve önceki nesil iş istasyonlarında kullanılan bellek miktarının iki kat artırıldığı bu güçlü sistemler, en zorlu uygulamaları çalıştıracak şekilde optimize edildi. Bağımsız yazılım satış kurumu (ISV) sertifikalı olan seri, Dell uygulama performansını en üst düzeye çıkarmak için iş istasyonu ayarlarını otomatik olarak yapılandıran Dell Precision Optimizer v2.0’ın yeni sürümünü de içeriyor.

Dell EMEA Kurumsal Ürün Pazarlama Müdürü Burak Ereren, yeni seriyle ilgili olarak; “Dell Precision müşterileri, karmaşık görsel efektlere sahip projeler yaratırken, Dell’in güçlü iş istasyonlarına güveniyor. Yeni iş istasyonlarımızın tüm önemli bileşenleri güncellendi. Üstün performansa sahip bu yeni seriyle, müşterilerimizin sınırlamalar olmaksızın özgürce tasarım yapabilmelerine yardımcı olacak, olağanüstü performans kazanımları elde ettik” dedi.

Üst düzey performans ve ölçeklendirilebilirlik

Güncellenen Dell Precision kule iş istasyonu portföyünde, her ikisi de kompakt bir alan içerisinde yenilikçi tasarım özellikleri sunan tek soketli Tower 5810 ile yüksek güce sahip çift işlemcili Tower 7810 yer alıyor. Ek olarak, en üst düzeyde iş istasyonu performansı ve ölçeklendirilebilirlik sunan, genişletilebilir Tower 7910 da portföyün diğer üyesi.

Yenilikçi kasa tasarımıyla hemen çıkarılabilen disk sürücüler, ek aparat gerektirmeden dışarıdan erişilebilen güç kaynağı ve daha fazla güvenlik için kilitlenebilir ön kenarlar, sistemin önemli unsurları arasında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>