Yeni ininal Kart Türkiye’de (Röportaj)

0

Visa ile işbirliğini duyuran ininal, yeni kartının duyurusunu yaptı. Biz de TechInside olarak katıldığımız lansmanda mikrofonumuzu ininal CEO’su Ömer Suner’e ve Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel’e uzattık. Tasarımıyla dikkat çeken ve üzerinde yalnızca Visa logosu olan ininal Kart  Türkiye’de.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri röportajımızla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Yeni ininal Kart, yeni özellikler

Gençlerin finansal ödeme aracı olmayı hayal eden ininal’ın 3 milyon kullanıcısı bulunuyor. Aylık 1 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanılan ininal Kart, kullanıcıların faturasını ödemesinin yanında para transferi yapma ve sanal kart yaratma gibi birçok faaliyet gerçekleştirebiliyor.

Yeni kimlikle kullanıcıların karşısına çıkan ininal Kart dünyanın her yerinde Visa logolu alışveriş sitelerinde, POS ve ATM’lerde kullanılabilecek.

Bir süredir ininal kullanıcılarının beklediği nakit çekim özelliği de yeni iş birliğinin ardından karta ekleniyor. Bu sayede 15 binden fazla noktadan satın alınabilen kart ile ATM’lerden 7 gün 24 saat nakit çekilebiliyor.

ininal CEO’su Ömer Suner açıklamasında, yeni iş birliği ile birlikte 2019 yılının sonuna kadar 5 milyon kart ve 2 milyon aktif kullanıcıya ulaşmak istediklerini söyledi. Suner ayrıca açıklamasında şunları da söyledi: “İş birliğimiz ile eşzamanlı, kurulduğumuz günden bu yana kullanıcılarımızın beklediği nakit çekim özelliğimizi hayata geçirdik ve Türkiye’nin en rahat erişilebilir ve kolay kullanılabilir finansal aracını kendi BIN’imiz (üyeliğimiz) üzerinden Visa güvencesiyle sunmaya başladık. Bu yılın ilk çeyreğinde ininal Cüzdan üzerinden fatura ödeme hizmetini hayata geçirmiştik, önümüzdeki dönemde ise sunduğumuz temel bankacılık servislerini çeşitlendirip 7/24 para transferini de ürün yeteneklerimize ekleyeceğiz”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>