“Yeni kiralama modelimizle kurumların yatırım maliyetlerini düşüreceğiz”

0

Kurumsal dünyada yatırım maliyetleri önemli bir kalem. Konu, teknoloji yatırımları olduğunda yöneticiler bir değil, iki kez düşünüp karar alabiliyor. Türkiye’deki 2015 plan ve hedefleri hakkında bilgi aldığımız Toshiba Türkiye distribütörü TNB A.Ş. Kurumsal Satış Müdürü Anıl Yılmaz, Mart ayında lansmanını gerçekleştirecekleri yeni finansal kiralama modeliyle kurumların yatırım maliyetini düşüreceklerini ifade etti.

Ürün ve hizmet bazında yalnızca dizüstü bilgisayarla değil, 2-in-1 olarak tanımlanan ayrılabilir ekranlı cihazlar, aydınlatma ürünleri, veri depolama ürünleri ve endüstriyel panel ürünleri olduğunu da dile getiren Yılmaz, 2015’in kendileri için oldukça hareketli geçeceğini ifade etti.

2014’te pek çok başarılı projeye imza attıklarını söyleyen Yılmaz, 2015 yenilikleri arasında kiralama dışında servis hizmetlerine de odaklanacaklarını ifade etti. Kurumsal müşterilerine sundukları “yerinde servis” hizmetini yaygınlaştıracaklarını kaydeden Yılmaz, ilk başta İstanbul ve Ankara’da, yıl sonuna kadar tüm şehirlerde müşterilerin 24 saat içinde ürünlerini yeniden kullanmaya başlayacaklarını vurguladı.

25. yılda 5 yıl garanti

Anıl Yılmaz’ın üzerinde durduğu bir başka konu ise 5 yıl garanti oldu. Toshiba ile olan işbirliklerinin 25. yılına özel tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine sundukları 5 yıl garanti kampanyasını Mart ayı sonuna kadar uzattıklarını kaydeden Yılmaz, Toshiba’nın uzun kullanım ömrüyle öne çıktığına dikkat çekti.

Yeni modeller

Eğitim ve sağlık sektörlerinin kendileri için ön planda olduğunu belirten Yılmaz, bu iki sektörde 2-in-1 modellerin sıklıkla tercih edildiğini ve 2014’te Portege Z10t modellerinin kullanıldığı pek çok proje gerçekleştirdiklerini söyledi. 2015 içinde bu serinin yeni modeli olan Z20t modelinin satışına başlayacaklarını söyleyen Yılmaz, bu ürünün hem klavye hem de ekranında bulunan piller sayesinde 18 saati bulan bir pil ömrüne sahip olduğuna dikkat çekti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>