Yeni kripto para borsası geliyor

0

Yeni kripto para borsası

Japonya’da yeni kripto para borsası açılması planlanıyor. Yeni borsada, Japonya’daki kısıtlamaların göz önüne alınması hedefleniyor.

Japonya’da yeni kripto para borsası

Japonya’nın kendi oluşturduğu özel kısıtlamalar, birçok kripto para borsasının zor durumda kalmasına neden oluyor. Hatta bu kısıtlamalardan, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance de etkilenmişti.

Binance, yeni bir kripto para borsası kurmak için ülkedeki uzman portföy yöneticileriyle iş birliği yapmaya başladı . Japonya’ya özel olacak bu borsa için Yahoo! Japan ve iştiraki Z Corporation ile birlikte çalışılacak.

TaoTao isimli kripto para borsasını yöneten Z Corporation, gerekli onayların alınması sürecinde Binance’e destek olacak.

ABD’de Binance US ve Güney Kore’de Binance ITD isimli kripto borsası olan Binance’ın, Japonya’daki borsasının adının ise Binance JP olması bekleniyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>