Yeni medya sanatı RW. [material] konseptiyle Contemporary Istanbul’da

0

Yeni medya alanında bilimle sanatı buluşturan Contemporary Istanbul Plugin’in bu seneki konsepti RW. [material] olacak

14.Contemporary Istanbul 12-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Contemporary Istanbul bünyesinde gerçekleştirilen, dijital sanatlar ve yeni medya alanında sanatsal üretimleri bir araya getiren Plugin bu yıl 7. edisyonuyla sanatseverleri ağırlayacak. Yeni medya alanında bilimle sanatı buluşturan Plugin’in bu seneki konsepti RW. [material] olacak. Plugin’in küratörlüğünü Esra Özkan; sponsorluğunu ise Siemens Ev Aletleri üstleniyor.

Katılan sanatçılar

7.Plugin’de Türkiye, ABD, Fransa, İngiltere, Almanya ve Azerbaycan’dan katılım sağlayacak isimler şöyle: Alex Guevara, Aykut Cömert, Betül Aksu, Begüm Yamanlar, DECOL& Nohlab, Farhad Farzaliyev, Jessica Boubetra, Kerim Dündar, Mathieu Le Sourd [Maotik, Nergiz Yeşil], Olivier Ratsi, Orkan Telhan, Pınar Yoldaş RE.sole [Ahmet Ünveren &Ecem Dilan Köse], Şölen Kıratlı & Hannah Wolfe, Umut Servan Koyun, Under1Minute [Hakan Yılmaz, Mehmet Ünal, Kıvanç Tatar].

Görsel: Mathieu Le Sourd [Maotik, Nergiz Yeşil]

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>