Yeni nesil Cowboy elektrikli bisikletler tanıtıldı

0

Cowboy elektrikli bisiklet

Cowboy elektrikli bisikletler dördüncü nesli ile daha güçlü ve konforlu hale geldi. Cowboy, iki yeni modelini tanıttı.

Cowboy elektrikli bisikletler ön satışta

Cowboy dördüncü nesil kentsel elektrikli bisikletini piyasaya sürdü. Standart Cowboy 4 öncekiler gibi görünürken, C4 ST versiyonu daha rahat bir sürüş arayan daha geniş kitleyi hedefliyor.

ST versiyonu 160 ila 190 cm boy aralığındaki sürücüler için optimize edilmiş. Standart Cowboy 4 ise 170 ila 195 cm boy aralığına hitap ediyor. Her iki model de bisikletlerin otomatik şanzımanına öncekilerden yüzde 50 daha fazla tork sağlıyor.

Entegre kokpit özelliği sayesinde, şirketin uygulamasına veya diğer herhangi bir navigasyon uygulamasına erişmek için akıllı telefon ile kullanılabiliyor. Telefon bu kokpite yerleştirildiğinde ise kablosuz bir şekilde şarj olabiliyor.

70 km menzile sahip olan C4 ve C4 ST’nin ön sipariş fiyatı ise 2 bin 290 ile 2 bin 490 sterlin’den başlıyor. Bu yılın Eylül ayında ise Cowboy bisikletlerin teslimatına başlayacak.

Cowboy, geçen yıl ürünlerine çarpışma algılama özelliğini de eklemişti. Bu özellikle bisikletlerine olası düşmeleri izleme ve gerekirse en fazla iki kişiye haber verme yeniliği eklenmişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>