Techinside Google News
Techinside Google News

Yeni nesil yatırım uygulaması Foneria ön talep topluyor

Yeni nesil yatırım hizmeti sunan Foneria, fonbulucu gerçekleşecek kitle fonlama turu öncesi talep toplama sürecini başlattı.

Mobil uygulama üzerinden yeni nesil yatırım hizmeti sunan Foneria, fonbulucu platformunda gerçekleşecek kitle fonlama turu öncesi talep toplama sürecini başlattı. 41,6 milyon dolar değerlemeye sahip Gri Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından geliştirilen Foneria, fonbulucu yatırımcılarına özel 28,3 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım turuna çıkacak. Ön talep toplama süreci bireysel ve kurumsal tüm yatırımcıların katılımına açık.

Her tasarruf sahibinin yatırım tutarından bağımsız ve eşit şartlarla yararlanabileceği yeni nesil yatırım uygulaması Foneria, fonbulucu platformunda gerçekleştireceği yatırım turu öncesi talep topluyor.

- Advertisement -

Foneria, kitlesel fonlama platfomu fonbulucu’da ön talep kampanyası başlattı

Gelişen teknoloji ve dijitalizasyonun doğru kullanımıyla herkesin bilinçli yatırımcı olarak en iyi getiriyi elde edebileceği bir model kurma hayali ile başlayan Foneria, iki yıllık bir teknoloji yatırımı neticesinde 2023’ün ikinci çeyreğinde hayata geçti. Sade ve finansal jargondan uzak, perakende tüketicisinin satın alma ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak tasarlanan Foneria, yüksek kaliteli profesyonel yatırım hizmetini herkes için erişilebilir kılıyor. Foneria, 11 Ocak günü başlayan talep toplama sürecinde şu ana kadar 2 bin yatırımcıdan 26 milyon TL’yi aşkın ön talep aldı.

Yatırım turu fonbulucu kitle fonlama yatırımcılarına özel olarak 28,3 milyon dolar ön değerlemeden yapılacak. Türkiye’nin tek invest tech uygulaması Foneria’ya, yatırım turunda iştirak edip ön talep bildiren yatırımcılar yatırım tutarlarına ilave olarak yüzde 10 bedelsiz pay almaya hak kazanacak.

Ön talep bildirimi https://fnb.lc/foneria-ontalep adresinden yapılabiliyor.

Ön talep videosunu izlemek için: https://fnb.lc/foneria-ontalep-video

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir