Yeni tasarımıyla Tesla Model S görüntülendi

0

Yeni Tesla Model S

Tesla’nın en çok satılan aracı Model S yeni tasarımıyla ortaya çıktı. Yeni tasarımıyla Tesla Model S, prototip haliyle görüntülendi.

Yeni tasarım Tesla Model S

Tesla’nın günümüzün en iyi markalarından biri haline gelmesini sağlayan ve en başarılı modelleri arasında bulunan aracı hiç şüphesi Model S diyebiliriz. 2021 yılından bu yana Tesla, Model S aracından vazgeçmiyor.

Eski modellerine yazılım güncellemeleriyle destek sağlayan ve iyileştirmeler sunan Tesla, Model S için yeni tasarım üzerinde çalışmaya da devam ediyor. Hatta Model S’i yeni tasarıma sahip prototipi yollarda da görüntülendi. Kliowatts isimli bir YouTube sayfası tarafından paylaşılan görüntülerde, yeni Model S’in Tesla merkezi yakınlarına hareket ettiği görülüyor.

Tasarımsal açıdan baktığımızda yeni Model S daha geniş bir gövdeye, krom parçalara ve yeni farlara sahip. Daha geniş tekerlekleri bulunan araçta, yeni arka difüröz de yer alıyor.

Şu an için ortaya atılan iddiaların birçoğu bu görüntüler üzerine kurulu diyebiliriz. Yeni tasarıma sahip Model S’in, Model S Plaid ismiyle bu yıl içinde duyurulması bekleniyor. Tesla’nın Model S ve Model X araçlarında tasarım olarak yeniliğe gideceği duyurulmuştu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>