Yeni Telegram güncellemesi yayınlandı

0

Yeni Telegram güncellemesi

Gizlilik odaklı sunduğu yeniliklerle Telegram, WhatsApp’ın en önemli rakibi olmaya devam ediyor. Yeni Telegram güncellemesi, önemli yenilikler sunuyor.

Telegram güncellemesi yayınlandı

Günümüzde mesajlaşma platformlarına baktığımızda, gizlilik odaklılığın trend olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte Telegram, WhatsApp’a kıyasla sahip olduğu üstünlükler sayesinde önemli avantajlara sahip diyebiliriz.

Kullanıcı memnuniyetini artırmak için yenilikler sunmaya devam eden Telegram için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Android ve iOS kullanıcıları için yayınlanan güncellemeyle, artık uygulama içinde video düzenleme yapılıyor.

Telegram ayrıca depolama alınana yönelik bellek yönetimi aracı da sunuyor. Böylelikle kullanıcılar verilerini ne kadar süre tutmak istediklerini seçebilecekler. Bu da kullanıcıların, verilerinin depolanma konusunda daha rahat hareket etmesini sağlayacak.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>