Techinside Google News
Techinside Google News

Yenilikçi sağlık teknolojisine yatırım aranıyor!

Parkinson hastalarının yürüme esnasında karşılaştıkları Donma Fenomeni sorununa yenilikçi bir çözüm getiren MoveMate kitle fonlama kampanyasında yatırımcı arıyor

Interrupt Biyomedikal ve Mühendislik A.Ş., Parkinson hastaları için geliştirdiği yenilikçi ürünü MoveMate ile sağlık teknolojisi alanında çığır açıyor. Şirket, Fonbulucu platformu üzerinden yürüttüğü kitle fonlama kampanyasında 7 Milyon TL’lik hedefine ulaşma yolunda önemli bir başarı elde etti: Şu ana kadar kampanya, %60.6 oranına denk gelen 4.2 Milyon TL topladı.

MoveMate, Parkinson hastalarının yürüme esnasında karşılaştıkları “Freezing of Gait” (Donma Fenomeni) sorununa yenilikçi bir çözüm getiriyor. Gerçek zamanlı sensör teknolojisi ve özelleştirilebilir işitsel destek ile hastaların günlük yaşamlarını kolaylaştıran MoveMate, bağımsızlık ve hareket özgürlüğü sunuyor.

- Advertisement -

Interrupt, kitle fonlama kampanyasını başarıyla tamamlamak ve MoveMate’i daha geniş bir pazara sunmak için yatırımcılarına katılım çağrısında bulunuyor. Kampanya, yatırımcılara sağlık teknolojisi sektöründe büyüme potansiyeli yüksek bir girişime çok uygun bir değerleme miktarı ile katılma fırsatı sunuyor. Bir sonraki yatırım turunda girişim alacağı medikal belge ve açılacağı Avrupa pazarı ile değerlemesini katlamayı hedefliyor.

Yatırımcılar ve destekçiler, Fonbulucu platformu üzerinden ilgili kampanyaya katkıda bulunabilir ve bu yenilikçi girişimin bir parçası olabilirler.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir