Yeşil kripto para madenciliği için ortaklık kuruluyor

0

Yeşil kripto para

Yeşil kripto para madenciliği için Blockstream ve Macquarie ortaklık kuracak. Bu ortaklık, fosil yakıt etkilerini azaltacak.

Yeşil kripto para madenciliğinde yeni ortaklık

Blockchain firması Blockstream Mining, yenilenebilir enerji kullanan bitcoin madencilik tesisleri geliştirmek için Avustralyalı finansal holding Macquarie Group ile ortak olacağını söyledi.

Kripto para birimleri popülerlik kazandıkça ve yatırım varlıkları ve ödeme birimleri olarak daha geniş kabul gördükçe, madenciliğin çevresel etkisini azaltmak için girişimlerde bulunuluyor. Blockstream https://bit.ly/3tF34VX blog gönderisinde, ortaklığın başlangıçta madencilik donanımı barındırmayı içereceğini ve yeşil güç altyapısı dağıtıldıkça aşamalı olarak ölçeklenme potansiyeli olduğunu söyledi.

Kanada merkezli Victoria, bu yılın başlarında Jack Dorsey’in ödeme şirketi Square Inc ve Norveçli holding şirketi Aker ASA ile yenilenebilir enerjili bitcoin projeleri inşa etmek için bir araya geldi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>