Yönetim 2.0 Konferansı 1 Ekim’de

0

halil_aksu1+%282%29Dünya hızla değişiyor. Dijital teknolojilerde baş döndürücü ilerlemeler yaşanıyor. Her şey dijitalleşiyor. Yaşam bilimleri, malzeme bilimleri, yapay zeka, akıllı cihazlar gibi farklı alanlarda eksponansiyel ilerlemeler oluyor. Bu gelişmelerin, politika ve ekonomi üzerinde, insanlar ve toplumlar üzerinde dönüştürücü etkileri de çok güçlü hissediliyor. Her yöneticinin bu değişimin farkında olması ve hazırlıklı olması gerekiyor.

Her şeyin hızla değiştiği günümüzde yönetim anlayışının değişmemesi mümkün değil elbette. Önceki yüzyıldan kalmış teknik ve yöntemleri halen kullanan yönetim sistemleri yeni çalışanları tatmin etmeyecek. Yeni gençleri, eski yöntemlerle yönetemeyeceksiniz!

Türkiyenin önde gelen şirketlerinin CEOları, Yönetim 2.0 Konferansı’nın CEO Panelinde bir araya gelecekler. HP Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak, SAP Türkiye Ülke Müdürü Zeynep Keskin, General Electric CEOsu Canan Özsoy, Migros Genel Müdür Yardımcısı Demir Aytaç, BKM CEOsu Soner Canko, yeni çağın değişen çalışan profilinde yönetimin geleceğini konuşacaklar.

Yönetim 2.0 Konferansı’nın ilk bölümünde ise yerli ve yabancı uzman konuşmacılar yönetimin geleceğine dair düşüncelerini paylaşacaklar:

McKinsey & Company firmasının partneri Matthias Daub, konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte Yönetim 2.0’ın Nedenlerini ele alacak. Konferansa Hollandadan katılacak olan Avrupa Komisyonu e-Yönetim uzmanı Niels van der Linden, Yönetimde Oyunlaştırma (Gamification) konusunda bilgiler aktaracak.

Konferansta, jenerasyonel sistemler konusunda Türkiyenin önde gelen isimlerinden, Dinamo Danışmanlık kurucu ortağı Evrim Kuran, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Müşteri Tecrübesi Yönetimi konularında Türkiyenin otorite ismi ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Uğur Özmen, Deneyim Ekonomisi konusunda Türkiyenin marka isimlerinden, Strateji, Pazarlama ve Değişim Uzmanı Dr. Hakan Tetik, Deneyim, İş ve Strateji Tasarımcısı Baran Korkut da sunumları ile yer alacaklar.

GelecekHane tarafından ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Yönetim 2.0 Konferansı, yönetimde alışkanlık haline geldiği için vaz geçilemez olarak algılanan ancak şirketlere zarar veren bir kısım kötü alışkanlıkları, kötü kalıpları kırmayı ve daha çok işletmeyi, daha çok yöneticiyi, yönetimin geleceği ile, yeni yönetim anlayışları ile tanıştırmayı hedefliyor. Yerli ve yabancı birçok uzman ve otorite ismi bir araya getiren Yönetim 2.0 Konferansı, konuşmalarını 15er dakika ile kısıtlı tutması ile kendisi de ‘kalıp kıranbir etkinlik.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>