YouTube masaüstüne yeni özellikler ekledi

0

Google’ın popüler video paylaşım servisi YouTube, masaüstü ve tablet kullancıları için kullandığı web sitesine yeni özellikler ekledi.

Masaüstü ve tablet deneyimi zenginleşiyor

Artık daha yüksek çözünürlüklü kısa gösterimler yapan videolar daha açıklayıcı bir gönüme kavuştu. Ayrıca ana sayfada gösterdiği satır sayısınıda düşüren YouTube böylece daha derli toplu bir ana sayfa görünümüne ulaşmış oldu.

Ayrıca daha önemli olarak, kullanıcıların uzun zamandır istediği “izleme sırasına ekle” tuşu da artık preview görüntünün üzerinde, “daha sonra izle” butonunu altına yerleştirildi. Böyelce kullancılar beğendikleri ve izlemek için sıraya almak istedikleri videoları, çok pratik şekilde, az sonra izleyecekleri videolar sırasına alabilecekler.

Yeni özellikle henüz tüm dünyaya ulaşmadı ancak YouTube tüm ülkeler için güncellemeleri yayına almaya başladı.

,

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>