YouTube mobil uygulaması yenilendi

0

YouTube mobil uygulaması

YouTube mobil uygulaması, kullanıcı dostu bir şekilde yenilendi. Mobil uygulamadaki yeni özelliklerle video bölümlerini listeleme daha kolay hale geldi.

YouTube mobil uygulaması için yenilikler

Akıllı cihazlarımızda gün içinde en sık kullandığımız uygulamalar arasında hiç şüphesiz YouTube yer alıyor. YouTube uygulaması için yapılan geliştirmelerle uygulamada sürekli olarak iyileşme sağlanıyor diyebiliriz.

YouTube, mobil uygulaması için kullanıcı deneyimini artıracak yeni özellikler duyurdu. Bu özelliklerden öne çıkan ilki ise video içerisindeki bölümleri liste halinde görebilme oldu. Video bölümleriyle kullanıcılar, ilgilerini çeken bölümlere daha hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.

Oynatma sayfasını da daha geniş hale getiren YouTube, altyazıların açılma düğmesini daha erişilebilir hale getirdi. Bununla birlikte otomatik olarak oynatma düğmesi de artık daha kolay bir şekilde açılıp kapanabiliyor. Ayrıca videoları tam ekran yapmak için yukarı, küçük ekran yapmak için aşağı kaydırmak da kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak.

Mobil uygulamaya uyku hatırlatıcı da ekleyen YouTube, kullanıcılara uyumaları gerektiği konusunda da bildirimde bulunabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>