YouTube moda vlogları için özel sekme açtı

0

YouTube, bitmek bilmeyen moda vlogları için çareyi özel bir sekme açmakta buldu.

Kanal sayısı altıya katlandı

Eline kamera alan herkesin makyaj ve moda vlogu çekmesi gerçeğiyle özellikle kadın kullanıcıların haber kaynağını makyaj ve moda videolarının isitla etmesi, video paylaşım servisini bu çözüme yöneltti.

Makyaj ve moda kanallarının sayısının son 4 yılda altıya katlanması nedeniyle özellikle çok takipçili büyük kanalların görünürlüğünün azalması da, Google’a büyük reklam geliri kazandıran bu kanalların daha az takip edilmesine neden oldu. 

İzleyicilerin zamanlarının çoğunun henüz reklam bile almayan amatör kanallarda geçirmesi nedeniyle açılan yeni moda sekmesi, YouTube.com/Fashion adresinde yer alacak. YouTube bu sekme sayesinde, moda ve makyaj içeriklerine profesyonel düzeyde enerji harcayan kanallarını korumayı ve daha fazla reklam almalarını sağlamayı planlıyor.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>