YouTube Music ile YouTube bağlantısını kesebilirsiniz

0

YouTube Music ile YouTube

Google tarafından yayınlanan yeni özellikle YouTube Music ile YouTube arasındaki bağlantıyı kesebilirsiniz. Beğenilerinizi gizleyerek iki farklı deneyim edinebilirsiniz.

YouTube Music ile YouTube zevklerinizi ayırabilirsiniz

YouTube Music kullanıcıları uygulamaya giriş yaptıklarında YouTube’da daha önce beğendikleri müzikler ve içerikler karşılarına çıkıyor. Ancak bazı kullanıcılar bu iki platformu birbirinden ayrımayı ve iki farklı deneyim yaşamayı isteyebiliyor.

YouTube’da bu kullanıcılar için yeni bir özellik duyurdu. Artık YouTube hesabında beğenilen müzikler için “YouTube’da beğendiğim müzikleri göster” isimli yeni bir seçenek sunuluyor. Böylelikle müziklerin YouTube Music’de gösterilip gösterilmemesi tamamen kullanıcı tercihine bırakılıyor.

Ancak bu özellik şu an için bazı ufak sorunlarla geldi diyebiliriz. Yanlışlıkla müzik olarak algılanan videolar için avantajlı bir durum sağlanırken, yanlışlıkla müzik olan içerikler de gizlenebiliyor. Bu nedenle özelliğin kararlı bir şekilde çalışması için YouTube’un iyileştirmeler yapması gerekiyor. Özellikle de müzik/içerik ayrımının sorunsuz bir şekilde sağlanması gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>