Techinside Google News
Techinside Google News

YouTube TV’nin popüler özelliği nihayet Android cihazlara da geldi!

YouTube TV, dört akışı aynı anda izlemeye olanak sağlayan çoklu görüntüleme özelliğinin artık Android telefon ve tabletlerde kullanılabildiğini duyurdu.
- Advertisement -

Android’in lansmanı, YouTube TV’nin bu özelliği iPhone’lara ve iPad’lere sunmasından iki ay sonra gerçekleşti.

İlk olarak Mart 2023’te kullanıma sunulan özellik, sürekli kanal değiştirmek zorunda kalmadan aynı anda birden fazla canlı maçı takip etmek isteyen spor izleyicilerini hedefliyor.

Android telefonunuzda veya tabletinizde çoklu görüntü akışı başlatmak istiyorsanız YouTube TV uygulamasını en son sürümüne güncellemeniz gerekiyor. Oradan, “Sizin için En Çok Tercih Edilenler” veya “Çoklu Görünümde İzle” satırlarında seçeneği görmelisiniz.

YouTube TV çoklu görüntülemeyi biraz daha özelleştirilebilir hale getirmeye başlasa da birlikte izlemek için hâlâ dört kanalı seçemiyorsunuz. Google, X’teki bir yayında “şimdilik yalnızca YouTube TV’den seçilmiş çoklu görüntü akışlarını paylaşırken, esnekliği artırmak ve gelecekte daha fazla seçenek sunmak için çalıştığını” söyledi.

YouTube TV, geçtiğimiz yıl çoklu görüntüleme özelliğini başlatan tek yayın hizmeti değil; Apple TV, Mayıs 2023’te spor hayranları için çoklu görüntüleme özelliğini tanıtmıştı. Peacock ayrıca yakın zamanda izleyicilerin dört canlı yayını aynı anda izleyebileceğini duyurdu. 2024 Paris Olimpiyatları.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir