Yüksek data kullananlar için Red First geldi! (Röportaj)

0

Vodafone Türkiye, İzmir Çeşme’de düzenlediği basın toplantısında yeni Red First servisini tanıttı. Biz de TechInside olarak bu toplantıya katıldık ve yüksek data kullanan müşterilere hitap eden Vodafone Red First servisi hakkındaki en yeni bilgileri Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy‘a sorduk. 

Yeni servisin yanında Aksoy‘a yakın zamanda değiştirilen yurt dışından telefon getirme şartlarını ve yüksek akıllı telefon fiyatlarının nasıl düşürülebileceğini de sorduk.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu röportaj ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Vodafone Red First tanıtıldı

Red First düzenlenen toplantıyla basın mensupları aracılığıyla kamuoyuna duyuruldu. Türkiye’de bulunan, her segmentteki müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için harekete geçen Vodafone Türkiye, yüksek data kullanan kullanıcılar için Red First servisini devreye aldı. 

2010 yılında Red markasının lansmanını yapan şirket, bu yıl Red’in 9’uncu yaşını kutluyor. Bu kutlamayı yeni Red First ile taçlandıran şirket, yeni servisiyle birlikte 40 GB internet paketini kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca, 3 gün yurt dışında ücretsiz kullanım, 7/24 müşteri hizmetleri servisi, bazı Vodafone ürünlerinin ücretsiz verilmesi, DijiturkPlay gibi farklı içerik ürünlerinin de ücretsiz olarak sunulması Red First kapsamında yer alıyor. 

Kullanıcılar tüm bu hizmetleri 189 TL’ye satın alabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>