Yurt dışı harcamalarında maliyeti düşürecek iş birliği

0

PeP ve Visa güçlerini birleştirdi. Ortaya çıkan iş birliği ile yurt dışında yapılan ödeme ve nakit çekim gibi hizmetlerde tüketicilere avantajlı döviz kurları sunulacak. Biz de bu iş birliğinin duyurulduğu toplantıya gittik ve mikronlarımızı PeP Genel Müdürü Artun Kumrulu ve Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel‘e uzattık. 

PeP ve Visa güçlerini birleştirdi

Yapılan iş birliği kapsamında PeP Visa kart sahipleri, hem dünyanın dört bir yanında hem de internette yaptıkları harcamalarda avantajlı döviz kurlarından faydalanacak.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri röportajlarımız ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Pep kartı sahipleri, Pep’in sağladığı faydaları Visa’nın Visa’nın 200 ülkede 54 milyon işyeri ve 2,7 milyon ATM’yi kapsayan ağı ile dünyanın dört bir yanında kullanarak kolayca işlem yapma imkanına sahip olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan PeP Genel Müdürü Artun Kumrulu şunları söyledi:

“Visa logolu PeP kart ve buna bağlı para transferi ve yurt dışı işlemlerinde, hem ticari hem bireysel harcamaların kur farkından zarar görmeden gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. PeP üyeleri böylelikle Türkiye’nin yanı sıra yurt dışı işlemlerinde de avantajlı hizmetlerle buluşacak. Hedef kitlemiz; yurt dışına ticari veya turistik amaçlı seyahat edenler, yurt dışında yaşayanlar, eğitim için yurt dışına giden öğrenciler ve yurt dışından ödeme alan kişi ve şirketler.”

Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel ise “PeP kartı sahipleri, PeP’in sağladığı faydaları Visa’nın 200 ülkede 54 milyon işyeri ve 2,7 milyon ATM’yi kapsayan ağı ile dünyanın dört bir yanında kullanarak kolayca işlem yapma imkanına sahip olacak.” dedi.

PeP hem yurt dışında hem de yurt içinde para transferinden fatura ödemelerine kadar birçok alanda farklı avantajlar sunuyor. Hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılara hitap eden PeP, online alışverişte de güvenli bir deneyim vaat ediyor. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>