Yüz Yüzeyiz San Francisco yolcusu

0

SAMSUNG CSC

ODTÜ TEKNOKENT tarafından modellenen TeknoJUMP, merkezi San Francisco’da yer alan, etkili bir şekilde kurgulanmış ve girişimcilerin başarısına yönelik etkin bir hızlandırma programı. Yuzyuzyeyiz.biz servisleri ile programın Türkiye ayağına seçilen ve tamamlayan Elba HR, şimdi de ABD ve Avrupa’da müşteriler kazanmak ve iş ortaklıkları ile büyümek üzere, 4 hafta boyunca program kapsamında San Francisco’da çalışmalarını sürdürecek.

Finans kurumlarından, telekomünikasyon devlerine, perakende zincirlerinden,  akademik kurumlara kadar birçok sektörün önemli oyuncularına hizmet veren Elba HR, video mülakat, canlı video mülakat, denetimli online testler, anketler, online değerlendirme merkezi ve on-boarding çözümleriyle kurumlarda seçme, yerleştirme ve uyum sürecini daha hızlı ve tasarruflu hale getiriyor. Bu yenilikçi dijital deneyim sayesinde kurumlardaki insan kaynakları ekipleri çok daha kaliteli ve doğru veri analizleri yapabiliyor.

Elba HR kurucu ortaklarından ve BIC Angels melek yatırımcılarından Güçlü Özenci:
“Bugün ülkemizdeki vizyoner 50 büyük kuruma psikometrik analizler ve video alt yapımız ile birlikte yetkin, yatkın ve kurum kültürüne uygun adaylara erişilmesi için çözümler sunuyoruz. Genişleme hedeflerimiz doğrultusunda, dünyanın sayılı okullarından London Business School ile de çalışmaya başladık. Artık Londra’da MBA adayların değerlendirilmesi ve yerleştirilmesi için, ODTÜ’de ürettiğimiz çözümler kullanılıyor” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>