Zoom video görüşme sürelerini düzenliyor

0

Zoom video görüşme

Bilindiği gibi Zoom video görüşmeleri için 40 dakikalık sınır koyuyordu. Ancak yeni düzenlemeyle Zoom, görüntülü görüşme sınırını kaldırıyor.

Zoom video görüşmeleri için kısıtlamayı kısmen kaldırıyor

Pandemi nedeniyle herkesin eve kapanması, iş ve eğitimin uzaktan hale gelmesiyle Zoom büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Zoom, kullanıcılara yenilikler ve fırsatlar sunarak, kullanıcı memnuniyetini de üst seviyede tutmaya çalışıyor.

Zoom tarafından yapılan açıklamada, Zoom uygulamasında görüşmelerde sunulan 40 dakikalık sürenin belirli günlerde kaldırılacağı duyuruldu. Böylelikle Zoom uygulamasında, belirli günlerde ücretsiz bir şekilde sınırsız olarak görüşme yapılabilecek. Zoom bu sınırsız görüşmeyi birkaç günlük sürelere yayacak.

17 Aralık 02.00 – 18 Aralık 22.00

23 Aralık 02.00 – 25 Aralık 22.00

30 Aralık 02.00- 1 Ocak 22.00 tarih ve saatleri aralığında Zoom uygulamasında ücretsiz ve sınırsız bir şekilde görüşmek mümkün olacak. Bu günler dışında Zoom, yime 40 dakikalık sınırı uygulayacak. Artık Zoom uygulaması Hanukkah, Noel, Kwanzaa gibi tatil günlerinde sınırsız bir şekilde kullanılabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>