Techinside Google News
Techinside Google News

Zoom Video SDK paketi kullanıma sunuldu

Üçüncü taraflar için Zoom Video SDK paketi kullanıma sunuldu. Bu paket, belirli bir limite kadar ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor.
- Advertisement -

Üçüncü taraflar için Zoom Video SDK paketi kullanıma sunuldu. Bu paket, belirli bir limite kadar ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Zoom Video SDK paketi neler sunuyor?

Pandemide uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma, video konferans platformlarına yaradı. Bu dönemin en çok büyüme gösteren platformu ise Zoom oldu.

Zoom, yeni özellikler ve farklı entegrasyonlarla bu kategorideki gücünü artırmaya çalışıyor. Daha önce çekirdek video motorunu kullanıcılarla paylaşan Zoom, bu kez daha büyük ölçekli bir entegrasyon üzerinde çalışıyor. Bu kapsamda Zoom’un Video SDK paketi üçüncü taraf kullanıcılara sunuldu.

Video SDK paketini ilk kullanan platformlardan olan Lingmo, bu paketle kendi altyapısını entegre etti. Yapay zeka ile tercüme sunan platform, Zoom entegrasyonu sayesinde kullanıcılara daha etkili bir şekilde ulaşabiliyor.

Bu paket, üçüncü taraflara belirli bir limite kadar ücretsiz olarak sunuldu. Video SDK paketi ile ücretsiz bir şekilde aylık 10 bin oturuma kadar destek sağlanıyor. Daha fazla oturum gerektiğinde ise dakik başına ücretlendirme yapılıyor. Bir üst paket olan aylık 30 bin oturum için yıllık bin dolar ücret ödemek gerekiyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir