Zuckerberg ifade özgürlüğü hakkında konuştu

0

Zuckerberg ifade özgürlüğü

Mark Zuckerberg ifade özgürlüğü konusuna verdikleri önemi belirten bir konuşma yaptı. Zuckerberg, insanların açıkça her şeyi konuşabilmeleri gerektiğini vurguladı.

Zuckerberg ifade özgürlüğü için çağrıda bulundu

Facebook’un geliştiricisi Mark Zuckerberg, ABD’nin Georgetown Üniversitesi’nde bir etkinliğe konuşmacı olarak katıldı. Yaptığı konuşmada Zuckerberg, Facebook’un ve kendisinin ifade özgürlüğüne verdiği önemi vurguladı.

İnsanların özgürce konuşmaları için çağrıda bulunan Zuckerberg, insanların teknoloji şirketlerinin doğru dediği şeylerin direkt olarak doğru kabul edildiği bir dünyada yaşamak istemeyeceklerini söyledi.

DeepFake ile sahte paylaşımlar konusunda da önlem aldıklarını söyleyen Zuckerberg, 2020 yılı ABD başkanlık seçimleri hakkında da konuştu. Yeni stratejilerini duyuracaklarını söyleyen Zuckerberg, yaklaşan ABD seçimleri için yeni bir politika izleyeceklerini söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>