ZyXEL 25. yılını kutluyor

0

1989 yılında, Dr. Shun-I Chu tarafından kurulan ZyXEL, kısa süre içerisinde dünyanın lider ağ ve genişbant teknolojileri şirketi haline geldi. Kuruluşunun 25. Yılını kutlayan ZyXEL, bu süre zarfında geliştirdiği yeni teknolojiler ile büyürken, her yıl sektörün en değerli iş ortakları, yayınları ve organizasyonları tarafından sayısız kere ödüllendirildi.

25. yıl kutlamasında konuşan ZyXEL Başkanı Gordon Yang şöyle dedi:

“25 yıllık geçmişimize baktığımızda inanıyorum ki başarıda ki en büyük anahtar inovasyona olan inancımız olmuştur. Bunun haricinde sürekliliğimiz ve güvenilirliğimiz ZyXEL başarısının altındaki en önemli etkenlerdir. ZyXEL her zaman en iyi ekiplerle birlikte çalıştı ve şu anda da birbirine güvenen ve ortak amaca odaklanmış harika bir ekibimiz var. Her zaman müşterilerimizi ilk sırada tuttuk. Bir teknoloji şirketi vizyonuyla başlayan yolculuğumuz bir marka firmasına doğru gitmektedir. Ve kesinlikle eminim ki bu ekibimiz ile başarıya ulaşacağız.”

logo_25

25 Yılın Kilometre Taşları

ZyXEL, kurulduğu 1989 yılında henüz bilgi yalnızca televizyon, dergi ve gazeteler ile yayılırken, internet ve kablosuz ağlar hayatımızda yok denecek kadar azdı. Böyle bir dönemde halen inşaatı devam eden bir apartman dairesinden Dr. Shun-I Chu ve birkaç arkadaşı tarafından ZyXEL isminde bir firma kuruldu. Yalnızca iletişim odaklı çalışan ekip ZyXEL’i  25 yıl içerisinde, holding yapısıyla 3 binden fazla çalışanı, 35’den fazla ülkede şubesi, 150’den fazla ülkede temsilcisi olan dünyanın lider genişbant ağ teknolojileri şirketine dönüştürdü.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>