Zyxel Aurora ev güvenlik kamerası satışa çıkıyor

0

Zyxel Aurora

Zyxel Aurora; iç mekan kullanımına özel, renkli gece görüş özellikli, uzaktan izleme ve çift yönlü ses desteği sunan bir ev güvenlik kamerası.

Full HD ve tam renkli gece görüş özelliği ile uzaktan canlı izleme ve gerçek zamanlı mobil uyarı özellikleri sayesinde Aurora kullanıcıları, evde bulunmadıkları zamanlarda da gönül rahatlığı ile evlerini Aurora’ya emanet edebilecekler. Sony görüntü sensörüne sahip olan Aurora, düşük ışıklı ortamlarda da renkleri algılıyor.

Zyxel Aurora özellikleri

Küçük çocuklarları veya evcil hayvanları kontrol etmek isteyen ya da evin giriş noktasına güvenlik kamerası yerleştirmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen ürün,   1080p Full HD çözünürlük sunuyor. Ayrıca üründe yer alan çift yönlü ses özelliği, kameranın çevresindeki sesleri de kullanıcılara aktarıyor.

Aurora kamerayı yönetmek için mobil uygulama yeterli. Aurora mobil uygulamasıyla kullanıcılar üç adımda kamerayı yönetebiliyor, videoları izleyebiliyor veya kaydedebiliyorsunuz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>